Benim Festivalim 17

Eylül 17, 2017
16:35
İstanbul, Maçka
Benim Festivalim 17 - Küçükçiftlik Park
Benim Festivalim 17

17 Eylül 2017 Pazar günü Benim Festivalim,“Duman, Büyük Ev Ablukada, Flört, Son Feci Bisiklet, Hayat Meyal ve Ansızın Bi’İnfilak” ile KüçükÇiftlik Park’ta 21 yaş altı gençlere unutamayacağı bir gün yaşatacak.

“Temel amacı liseli gençlere hayatlarında kullanabilecekleri güzel deneyim ve beceriler kazandırmak olan, gençlerin vazgeçilmezi olmaya aday gençlik festivali “Benim Festivalim”, birbirinden güzel sahne performanslarıyla gençleri coşturacak. Gün boyu sürecek yaratıcı atölyelerden sektör profesyonelleri ile söyleşilere, inovatif teknolojik aktivitelerden spor faaliyetlerine ve sosyal sorumluluk projelerine kadar birçok dalda içeriğin yer alacağı festival, 17 Eylül’de İstanbul Kültür Üniversitesi ana sponsorluğu ve URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Türkiye’nin en sevilen rock grupları arasında yer alan Duman, en son yayımladıkları, içerisinde  elektronik öğeler taşıyan ‘Fırtınayt’ serisi ile Büyük Ev Ablukada, retro sounduyla festivallerimizin favori müzik grubu Flört, yeni nesil alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden Son Feci Bisiklet, alternatif rock müziğin çiçeği burnunda gruplarından Hayat Meyal ve 2015 yılında yayımladıkları şarkılar ile kısa sürede adlarından söz ettirmeyi başaran grup Ansızın Bi’ İnfilak festivalde sahne alacak.

Teknoloji, Spor ve Kültür-Sanat istasyonlarında söyleşiler, sosyal sorumluluk kampanyaları ve atölyeler ile gençlerin eğlence dolu bir gün geçireceği Benim Festivalim de; Kötü Kedi Şerafettin karakteriyle tanınan karikatürist Bülent Üstün, gençlerle söyleşi alanında buluşacak. Potterhead olarak ta tanıdığımız Youtube fenomeni “Mösyö Taha” asa yapım atölyesi ve ‘Benim Festivalim’e özel bir sürprizle gençlerle bir araya gelecek. Aynı zamanda VR “sanal gerçeklik” oyun alanı, defter ve bayrak yapım atölyeleri gençlere unutamayacağı deneyimler yaşatacak.

Gün boyu temponun hiç dinmeyeceği festivalin sunumunu ise en sevilen youtube kanalları arasında gösterilen ‘Stolk’ programının sunucusu İbrahim Selim yapacak.”

Copyright © 2017 Ansızın Bi' İnfilak